המלצות

לאורך השנים, היתה לי הזכות לעבוד עם אנשים מופלאים אשר השאיפה למימוש והצלחה בחיים היא כח מניע עבורם. באמצעות הגדרת יעדים ואבני דרך, הנעה לפעולות מדידות ומוטביציה להצליח, הגענו ביחד לתוצאות מרשימות. בין אם זה שינוי בחיים, התמודדות עם משבר, פרוייקט קטן או חלום גדול, עבודה משותפת איתי הובילה להצלחה ותוצאות. הנה כמה המלצות מלקוחות על העבודה המשותפת איתי:

בכישרון, ברגישות ובמקצועיות, מצליחה דורית לשדרג את האדם שמולה / שמעון (שימי) בראון, עו"ד

מעטים הם המקרים בהם קיימים אנשים המסוגלים לקרוא את האדם שמולם, לייעץ, לעזור
ולהשקיע באופן מקצועי, כך שהתוצאה משדרגת את הניעוץ.

כזו היא דורית בליטנטל.

בכישרון, ברגישות ובמקצועיות, מצליחה דורית לשדרג את האדם שמולה.

בידידות ובהערכה,

שמעון (שימי) בראון, עו"ד

TwitterGoogle+Google GmailBlogger PostFacebookShare
דורית היא האיש והמדריך שהייתם מבקשים לידכם להיות שם בשבילכם כמנטור מחזק ומוביל / ראובן טנא, יו"ר

 

 

22 מאי 201

דורית בליטנטל – אמנית באימון אנשים וצוותים:

 צמתי הדרכים בהם פגשתי את דורית הינם רבים ופרושים על פני פנוראמת תחומים רחבת גזרה ורבת גוונים: – חוויתי בהנהגתה היחידה במינה, רתימה והדרכת צוות רב משתתפים של מנהלים ומובילים בתנועה הקיבוצית, לקחתי חלק כמי שעמד על גשר הפיקוד בארגון שבו כיהנתי כמנהל כללי, בעבודתה עם מנהלי פעילויות עסקיות הכפופים לי, אשר הביאה בשיתוף פעולה רב היענות, להגבהת קומתם האישית והניהולית. למדתי על רפרטואר כישרונותיה העתירים, במפגשים רבים בינינו וזה האדם שהתגלה לי רקום במחט דקה על דש אישיותה:

דורית ניחנה באינטליגנציה רגשית ונבונות ידענית איכותיים ונדירים. גלומים באישיותה חדות אבחנה, ענווה, ישירות, הקשבה רבת אנושיות ומאידך כושר החלטה, חכמה, אומץ בהנהגת אנשים ויכולת רתימה רבת פנים של אנשים בכל תחומי התרבות הארגונית: הממריאים מעלה תוך שהם מפלסים דרך בפוליטיקה ארגונית ולאומית, מנהיגים המנסים לשפר את יכולותיהם בנקודות חולשתם, מנהלים הזקוקים להדלקת אורות על אזורים מוצלים באופיים ובעשייתם, וקבוצות המנסות לרקום ולהפעיל בהדרכתה את רוח היחד (האספרי דהקור) לכדי כישרון מקובץ ואפקטיבי.

דורית היא האיש והמדריך שהייתם מבקשים לידכם להיות שם בשבילכם כמנטור מחזק ומוביל, בעת הזדקקות להתגברות במצבי דחק ורפיון.

דורית היא שהפכה את האימון לאמנות ואת האנשים היחידים ליחידים במינם .                                        

ראובן טנא  

TwitterGoogle+Google GmailBlogger PostFacebookShare
כל כך הרבה דברים טובים קרו בחיים שלי מהיום בו פגשתי את דורית / אורנה קליינשטיין חייקה, מנכ"לית

כל כך הרבה דברים טובים קרו בחיים שלי מהיום בו פגשתי את דורית ואני שמחה לומר שיש לה יד בהרבה מהם ולא פחות חשוב – באיכות שלהם. המחוייבות של דורית כלפיי והאמון שיש לי בה מהרגע הראשון אפשרו לי לעבוד איתה שוב ושוב על נושאים שעלו בחיי במשך השנים. אספר כאן על הקמת חברה חדשה אותה אני ממנכ"לת עד היום:

בתהליך בניה והקמה של החברה דורית לוותה אותי ועזרה לי לראות כל משבר כהזדמנות וכל מבוי סתום כהזדמנות לפריצת דרך. איפה שיאוש ואכזבה היו עלולים לעצור את תהליך הבניה או לפגוע בה, דורית אימנה אותי להתמיד עם החזון החיובי ולבנות לתוכו. כך שכשהחברה קמה ב 2008, ממש לתוך המשבר הכלכלי העולמי הגדול, היא גדלה וצמחה על בסיס בריא ואיתן ומשגשגת בהתאם עד היום.

במהלך העבודה השוטפת רציתי שהצוות יהיה מגובש ושוב פניתי לדורית לעשות עם הצוות שלי תהליך שבסיומו הם עובדים יחד כצוות בעבור מטרה משותפת הברורה לכולם.

בתחילת תהליך ההקמה דורית שאלה אותי איך אני רואה את החברה? את המשרד? אמרתי "שיהיה המקום הכי כיף לבוא אליו בענף" וכך בכל פעם שלקוח אומר לי "המשרד שלך הוא המשרד הכי כיף לבוא אליו" אני מחייכת ומודה ללקוח ובלבי מודה לדורית שעזרה לי למצוא בי את מה שצריך כדי להביא את החברה למקום הזה.

 אורנה קליינשטיין חייקה

מנכ"ל

. Gem Lab Services Ltd

 

TwitterGoogle+Google GmailBlogger PostFacebookShare
כשהיא איתך בחדר אתה יודע שזה עבורך / ניב עדי, מנכ”ל

אני לקוח קבוע של דורית מזה כ8 שנים. דורית בליטנטל היא אדם עוצמתי, עם אנרגיות בלתי נגמרות. מעבר להיותה אישה חזקה ומקצועית, מבחינתי היא מנוף לפעילות עסקית, כלי אנושי לתמיכה בי ובעובדים, מרחב לאבחנות מדוייקות וטיפול במקומות שעושים הבדל עבור כל אחד באופן אישי ועבור החברה כולה.

התחלתי עם דורית באימון אישי ועסקי. העוצמה באה לידי ביטוי באופן מיידי בניתוח נכון של המצב, בראייה מעבר למילים. בהטמעת שפה ואבחנות המתורגמות כבר בפגישה הראשונה למשימות והשגת תוצאות.

בניגוד למאמנים מפורסמים ואחרים שמתחזים, דורית לא באה להטיף תורה סדורה ואין לה אג'נדה משלה. כשהיא איתך בחדר אתה יודע שזה עבורך. הבנתי מהר מאוד שהחוויה האישית שעברתי כמנהל צעיר יכולה לפעול לטובתי בעבודה של דורית עם עובדים ומנהלים בחברה שאותה אני מוביל.

ואכן כך – בתמהיל נכון של אימונים אישיים, סדנאות ואימוני צוות, דורית מביאה איתה בשורה לכל ארגון קטן כגדול. מדובר בעצם בשכבה הנוספת שכל כך קשה לייצר, במודעות של המנהלים למרחבים אפורים, לתקשורת שלהם בינם לבין עצמם ובינם לבין הלקוח,  בחיבור לחזון וחיבור למציאות, בסלילת הדרך של כל אחד ואחד למדדים ותוצאות.

לולא דורית, דברים רבים שהגשנו לא היו קורים מעולם. התוצאות שמושגות על ידי דורית הן לאורך זמן והתפוקות בהתאם.

כיום הרבה בזכות דורית, אני נמצא במקום אחר.

השקעה משתלמת על פי כל אמת מידה.  תנסו – זה עובד!

ניב עדי

מנכ"ל

חברת Totali LLC

TwitterGoogle+Google GmailBlogger PostFacebookShare
ממליצה בחום רב להסתייע באימון של דורית שתמיד תמיד מביא לתוצאות חדשות / רחלי ברנדשפט, מנהלת

לכל מאן דבעי,

פגשתי את דורית לראשונה בעת שהשתתפתי כמנהלת קהילה בסדנא תקשורת ואסטרטגיה שהנחתה לפורום מנהלים ודירקטורים. במפגש זה התרשמתי עמוקות מהיכולת הבלתי רגילה שלה וממקצועיות יוצאת דופן להוביל בהצלחה נושא מורכב ובעייתי בין אינטרסים שונים ואף מנוגדים של המשתתפים.

מאז ומזה מספר שנים,  נועצתי בדורית והתאמנתי אצלה בהזדמנויות שונות בעניינים מגוונים – מקצועיים ואישיים כאחד וגם במצבי משבר בעבודה.

פעם אחר פעם נוכחתי מחדש שדורית יוצרת במפגשים של אחד על אחד תנאים, סביבת אמון ובטחון המאפשרים פתיחות, התגברות על חסמים והתקדמות – בסוגיות שעל הפרק

יכולת חשיבה נקייה מרמת מעורבות אישית, ניתוח מצב לפעמים גם כואב, "קריאת מפה" נכונה ונבונה הביאו אותי באימון איתה להצלחות בלתי רגילות.

 ממליצה בחום רב להסתייע באימון והייעוץ העסקי של דורית שתמיד תמיד מביא לתוצאות חדשות שלא היו מושגות אלמלא החיבור איתה.

רחלי ברנדשפט, מנהלת קהילה.

TwitterGoogle+Google GmailBlogger PostFacebookShare
תוצאות עבודתה אפקטיביות מאוד וניתנות למדידה. היא בהחלט השאירה חותם על הארגון / גברי ברגיל, מזכ"ל

דורית בליטנטל עבדה עם התנועה הקיבוצית בשנים הראשונות של איחוד התנועות הקיבוציות על כול המורכבות שבתהליך שכזה. במשך חמש וחצי שנים היא שימשה כיועצת ומאמנת של מנהלי התנועה הקיבוצית וצוות העובדים הבכיר שלה. במסגרת עבודה זו עסקה בתחומים של עבודת צוות, תקשורת אפקטיבית, התנהלות וניהול ראשי אגפים, פתרון קונפליקטים, ועבודה פרטנית עם 2 מזכ"לים של התנועה הקיבוצית. אני יכול להעיד בסיפוק רב שהיא עשתה את עבודתה באופן מקצועי וברמה גבוהה מאוד. היא שידרה אמון, אמינות ודיסקרטיות יוצאת דופן ויחסי אנוש המאפשרים תקשורת פתוחה לאורך כל זמן העבודה. תוצאות עבודתה אפקטיביות מאוד וניתנות למדידה. היא בהחלט השאירה חותם על הארגון. אין לי ספק שתדע לעמוד בכול אתגר ארגוני, גדול ומורכב ככל שיהיה.

גברי ברגיל
מזכ"ל התנועה הקיבוצית המאוחדת לשעבר 

TwitterGoogle+Google GmailBlogger PostFacebookShare
תמיד מצאתי בדורית שותפה אמתית ללבטים / יגאל צחור, מנכ"ל

לכל מאן דבעי.

במהלך פעילותי הציבורית, התייעצתי פעמים רבות עם דורית בליטנטל, לעיתים
בעניינים שוטפים, ופעמים רבות לפני החלטות בצמתים חשובים.
תמיד מצאתי בדורית שותפה אמתית ללבטים ,בהם הוצגו אופציות שונות, תוך קביעת
סיכונים
וסיכויים גבי המשך הדרך. כך בעת שהתמודדתי לכנסת, בזמן מילוי תפקיד מנכ"ל בבית-ברל,
ובעת כהונתי כמנכ"ל מדרשת שדה-בוקר. עצותיה התייחסו לאופן בו בונים צוות עבודה משותף, דרך קבלת ההחלטות, ובניית חשיבה אסטרטגית ארוכת טווח.
אני ממליץ בחום רב, להשתמש בשרותיה של דורית בליטנטל, לקיבוצים,לקהילות וארגונים.

בברכה

יגאל צחור
מנכ"ל מדרשת שדה בוקר ומנכ"ל קרן כצנלסון

TwitterGoogle+Google GmailBlogger PostFacebookShare
לפרטים נוספים – צרו קשר