יעוץ לארגונים

שינוי ארגוני ויעוץ לארגונים

למה הארגון שלי צריך שינוי? המשאב המרכזי של ארגון הוא האנשים המרכיבים אותו ולכן היחסים והתקשורת בין העובדים, מידת ההזדהות שלהם עם מטרות הארגון ורמת המחוייבות שלהם לארגון הינם גורמים חשובים המשפיעים על תוצאות הארגון. כשמתרחש תהליך של שינוי ארגוני, הוא מלווה פעמים רבות בחוסר ודאות, ציניות וחשש בקרב העובדים, אלו עלולים להאט או למנוע תהליך של שינוי אמיתי. מבט וייעוץ חיצוני מאפשרים שינויים בקיים ופתיחת הזדמנות למפנה. ניתן ללוות ולאמן מנהלים ועובדים ולספק מבנה תומך לתהליכי שינוי ארגוני – על מנת להטמיע אותם בהצלחה. אם הגיע הרגע לשינוי – אני הכתובת שלכם.

מהי הגישה שלי להתערבות ארגונית? אני נוקטת בגישה מודולרית המכירה בשוני בצרכיו ובסביבה העסקית של כל ארגון ומתאימה תוכנית מיוחדת לכל חברה. אני ממליצה לשלב עבודה סדנאית קבוצתית עם אימון אישי פרטני או צוותי, בו בין היתר היתן ללוות ולהטמיע תהליכים של שינוי ארגוני. הסינרגיה שנוצרת בין סדנה לאימון אישי הינה עוצמתית ומשפיעה על תוצאות "השורה התחתונה". בסדנה יש הזדמנות ללמידה, שיתוף ויצירת הסכמות, אלו מאפשרים מפנה ממשי ושינוי מורגש בארגון. האימון תומך את הסדנא ומוודא שהרעיונות החדשים אינם מתפוגגים בשגרת העבודה.

למידע נוסף צור קשר

באילו נושאים עוסק הייעוץ? במפגש ראשוני ייעשה מיפוי והגדרה של הצרכים הארגוניים על פיהם תבנה התוכנית. מגוון הנושאים האפשרי רחב ותלוי בארגון ובצרכיו. בין הנושאים בהם התמחתי כיועצת לארגונים:

בניית חזון וערכים: זהו תהליך בעל עוצמה וערך יוצאי דופן לארגון, או למחלקה בתוך ארגון. התוצאה היא הצהרה המבטאת את עתיד הארגון כחזון אסטרטגי הניתן להטמעה וממנו נגזרים  מטרות ויעדים. התהליך מתאים לצוותים, הנהלות ודירקטוריונים.

עבודת צוות: עבודת צוות חיונית להישגים ופרודקטיביות במקום העבודה ולהטמעה של תהליכי שינוי ארגוני. ארגון המתאפיין ברמה גבוהה של עבודת צוות מייצר תוצאות עדיפות ומשתקף כמקום שאנשים רוצים להשתייך אליו. סדנת עבודת צוות מאפשרת למשתתפיה לראות כיצד יקדמו רמה גבוהה של שיתופי פעולה ואינטרקציות ממוקדות תוצאות, דרך בחינת המרכיבים הבונים צוות מנצח.

פרזנטציה אפקטיבית: מנהלים ואנשי עסקים נדרשים להופיע בפני קהלים שונים. כולנו נדרשים "להציג" בחדרי ישיבות, כנסים, דיונים ופגישות מצומצמות. אופן הצגת הנושא עשוי להכריע בין הצלחה לכשלון עסקי. העבודה מתמקדת במיומנויות תקשורת ומנהיגות, זיהוי ושימוש בעוצמות האישיות, שפת גוף ויכולת רתימה. העבודה מתאימה לצוותים, הנהלות ויחידים.

שיפור שירות ומיקוד בלקוח: ישנו קשר ישיר בין איכות ורמת השירות ללקוח לבין לשימור לקוחות לאורך זמן, טיפוח נאמנותם לחברה וגיוס לקוחות חדשים. העבודה מתמקדת בשינוי נקודת המבט של המשתתפים לגבי מושגים קריטיים בשירות לקוחות ומרחב שרות.

לנושאים נוספים – צרו קשר

מבין לקוחותי

בתחום הארגוני לקוחותיי הן חברות וארגונים גדולים וקטנים אותם לוויתי בתהליכי שינוי, ביניהם:

  • ארגון המורים העל יסודיים
  • אל על
  • מלכה עמית – שילוח יהלומים בינ"ל
  • Texas Instruments
  • בנק לאומי
  • טלרד
  • קרן בית ברל
  • התק"צ – איחוד התנועות הקיבוציות
  • פלאפון
  • ועוד
לפרטים נוספים צרו קשר היום
TwitterGoogle+Google GmailBlogger PostFacebookShare